Formularz wymiany towaru sizeer

Pobierz

z o.o. SALEWA RZESZÓW Al.. Uwaga: Wymiany dokonać można tylko w obrębie tego samego modelu na inny rozmiar i/lub kolor.Towar, który nieusatysfakcjonował Ciebie na pewno ucieszy kogoś innego.. Gdy nie określisz w formularzu zwrotu, czy decydujesz się na odstąpienie od umowy sprzedaży czy na wymianę towaru lub nie wskażesz, na jaki rozmiar chcesz wymienić towar,FORMULARZ WYMIANY TOWARU Niniejszym proszę o wymianę następujących produktów: Nazwa towaru Ilość Cena brutto Informacje dot.. z o.o. - Cool Mama Ul. Łubińska 14 05-532 ŁubnaFORMULARZ WYMIANY TOWARU Nazwa towaru .. Prosimy nie wysyłać przesyłki za pobraniem.Powód zwrotu / wymiany(w przypadku wymiany podać dokładną nazwę towaru, rozmiar i kolor, na który ma zostać wymieniony) .. z o.o. SALEWA WARSZAWA Walkabout Sp.. GLS, ul. Relaksowa 27 43-300 Bielsko-Biała Polska, wraz z oryginalnym opakowaniem, paragonem oraz formularzem zwrotu .Gdy nie określisz w formularzu zwrotu, czy decydujesz się na odstąpienie od umowy sprzedaży czy na wymianę towaru lub nie wskażesz, na jaki rozmiar chcesz wymienić towar, aby uniknąć potencjalnych nieporozumień, zakwalifikujemy Twój zwrot jako samo odstąpienie od umowy sprzedaży i dokonamy zwrotu ceny, którą uiściłeś za .formularz wymiany towaru numer zamÓwienia: _____ data zamÓwienia: _____ imiĘ i nazwisko: _____ adres:_____Na karcie produktu pojawi się dodatkowy moduł z przyciskiem "do wymiany" - wybierz interesujący Cię rozmiar i kliknij w przycisk..

(Data zgłoszenia) Formularz wymiany towaru.

Witosa 31/115 00-710 Warszawa Formularz wymiany towaru Wiążą się z nią dodatkowe koszty, np. odesłania rzeczy, wysłania klientowi nowej, demontażu i ponownego montażu.. *Zwracany towar NIE może być używany, w przypadku niespełnienia tego warunku sprzedający .Aby dokonać wymiany zakupionego towaru należy: 1) Wypełnić formularz wymiany znajdujący się w przesyłce.. Kto powinien je ponieść?. Prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza zwrotu/wymiany i dołączenie go do paczki, którą prosimy wysłać na adres: Wait!FORMULARZ ZWROTU Walkabout Sp.. z 2014 r. poz. 827 ze zm.), klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru zakupionego przez internet w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki bez podania jakiejkolwiek przyczyny.WZÓR FORMULARZA WYMIANY TOWARU INFORMACJE O TOWARZE (nazwa, nr katalogowy, rozmiar) .. DATA ZAKUPU .FORMULARZ ZWROTU / WYMIANY TOWARU (niepotrzebne skreślić) .. Powód zwrotu / wymiany (w przypadku wymiany podać dokładną nazwę towaru, rozmiar i kolor, na który ma zostaćzwracany towar, w sposób wskazany przez Ciebie w formularzu zwrotu.. Zwroty.. Link ten znajdziesz także w wiadomości potwierdzającej zgłoszenie .Wymiana towaru: Czyli możliwość wymiany rozmiarów i kolorów.. Następnie zamów kuriera DHL na nasz koszt korzystając z linka, który udostępniliśmy Ci po wypełnieniu formularza wymiany online na koncie klienta..

we wrześniu zakupiłem buty timberlanda w firmie sizeer.

Jerozolimskie 53 00-697 Warszawa tel: 22 623 85 33 e-mail: ul. Zamkowa 13 35-032 Rzeszów Tel: 17 867 56 55 e-mail: Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie.POBIERZ FORMULARZ I DOKONAJ ZWROTU LUB WYMIANY : ADRES DO ZWROTÓW PRIMO ul. Marii Skłodowskiej - Curie 87E 87-100 Toruń tel.. Po wyborze produktów kliknij "Przejdź do formularza wymiany" i zakończ wypełnianie formularza poprzez "Złóż formularz wymiany" i "Potwierdź wymianę".Wymiany.. Jeżeli otrzymany produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz dokonać zwrotu w ciągu 30 dni.. FORMULARZ ZWROTU / WYMIANY TOWARU Author: user Created Date: 2/10/2017 1:28:10 PM .FORMULARZ WYMIANY TOWARU (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci wymiany towaru na inny) Adresat: STAN-DAR Sp.. Wymiany/zwroty realizowane są maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych.. DOKUMENT ZWROTU/WYMIANY Adres wysyłki zwrotów i wymian towaru: Sklep Internetowy: sklep.sizeer.com ul. Robimy wszystko, żeby realizować je jak najszybciej.. …………………………………………….. (Numer zamówienia .Możesz wymienić produkt w ciągu 14 dni od jego otrzymania.. Data zakupu .Zwrot i wymiana Klient w terminie 14 dni od dnia otrzymania produktów ma prawo dokonania zwrotu zakupionego towaru i jest uprawniony do wymiany artykułu bądź zwrotu pieniędzy..

wymiany Adres odesłania towaru: Green Logistics Polska Sp.

J. ul. Dzieci Polskich 2 95-041 Gałków Duży WYMIANY TOWARU (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci wymiany towaru na inny) Adres email: *Mają Państwo możliwość wymiany towaru w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.. W świetle rządowych zmian związanych z pandemią pragniemy poinformować, że uruchomiliśmy możliwość nadawania zwrotów zamówień poprzez paczkomaty Inpost - paczkę można nadać przez stronę internetową inpostformularz wymiany towaru data:……./………/…………….r imiĘ: ………………………………………………….. Pamiętaj, że całkowitemu zwrotowi należności podlega jedynie nieużywany towar.a.naprawy towaru, lub b.wymiany na pełnowartościowy towar, bądź c.obniżenia ceny.. Zwrot towaru W terminie 14 dni od dnia zakupu wyślij towar na nasz adres kontaktowy wraz z fakturą i formularzem odstąpienia od umowy.. Nad Drwiną 10 B3, II piętro 30-741 KrakówZ dopiskiem "sklep e-Sizeer.com -reklamacja" Ustosunkujemy się do Twojej reklamacji nie później niż w ciągu 14 dni od dnia jej zgłoszenia.. W ramach reklamacji klient może zgłaszać następujące żądania: wymiana towaru na nowy, naprawa towaru, obniżenie ceny, odstąpienie od umowy - o ile wada towaru jest istotna.formularz zwrotu/wymiany* towaru Na mocy ustawy (Dz.U..

2) Zapakować zwracany towar wraz z formularzem i odesłać na wskazany w formularzu adres.

W celu dokonania wymiany towaru dokonaj zwrotu zakupionego produktu, a następnie złóż nowe zamówienie .. Pierwszy raz reklamowałem je 18 września : odklejenie się podeszwy od cholewki w prawej półparze, zbyt szybkie wycieranie sie podeszwy.. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania.. Drogie Klientki: Wasze bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.. Zwracany produkt nie może być uszkodzony, powinien zostać odesłany na adres: VivoVita d.o.o.. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji złożonej przez Klienta VCO S.A. wyśle do Klienta produkt pełnowartościowy (naprawiony lub nowy) w ciągu 14 dni, a gdy okaże się to niemożliwe (np. wyczerpany stan magazynowy), zwróci cenę wadliwego .Strona 1 z 4 - Reklamacja butów w firmie sizeer - napisał w Konsument i umowy: Witam serdecznie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt