Życzenia z okazji jubileuszu 50-lecia kapłaństwa

Pobierz

.Z okazji Jubileuszu 25-lecia Święceń Kapłańskich życzymy Ci Drogi Księże Proboszczu radości z każdego dnia kapłańskiej służby, Bożego Błogosławieństwa i obfitości darów Ducha Świętego.. Dziś już 50 lat mija od tamtej radosnej chwili.25-lecie kapłaństwa ks. na dalsze lata posługi w Kościele, Niech Chrystus - Boski Oblubieniec - darzy zdrowiem.. Stanisława Dziwisza dziękczynieniem za Jana Pawła II "- Nasz jubileusz jest wielkim podziękowaniem Bogu za tego, który nas przyjął do seminarium i w nim towarzyszył, który nas wyświęcił na kapłanów - powiedział kard.Stanisław Dziwisz na konferencji prasowej podsumowującej 362. zebranie plenarne KEP w Wieliczce.Na naszej stronie znajdziesz zarówno życzenia na dzień kapłaństwa, który jest w Wielki Czwartek, dla biskupa, dla proboszcza, na różne rocznice np. 25 lecie kapłaństwa, życzenia dla kapłana prymicjanta czy też podziękowania dla kapłana rekolekcjonisty.. Dziś już 50 lat mija od tamtej radosnej chwili.50 rocznica ślubu Złote Gody.. Niech Pan Bóg obdarzy Cię zdrowiem, mocą i siłą,sobota, 22 czerwca 2013.. Dzisiejsza niedziela to bardzo uroczysty dzień w naszej miejscowości.. 3 czerwca minęło 20 lat od święceń kapłańskich księdza Andrzeja Szałęgi, sześć lat z tych 20 przypada na pracę w naszej parafii.Msza po łacinie - z okazji jubileuszu 50. lecia kapłaństwaZ okazji przyjęcia..

... Z okazji jubileuszu kapłaństwa.

Poszłaś po Jego śladach, bo tego chciał Bóg.. Człowiek żyje, czuje się niby szczęśliwy, .. podziękować Ci z okazji 30-tej rocznicy Twoich święceń kapłańskich.. W dniu, w którym sam Pan Bóg uczynił z Ciebie swojego sługę, otaczamy Cię naszą szczerą modlitwą.. Znajdziesz tu również podziękowania dla biskupa za bierzmowanie.. 25 Rocznica Ślubu, Srebrne Gody.. Z tej okazji życzę .Plik Na jubileusz Kapłaństwa.doc na koncie użytkownika CZYTAJ_PISMO_SWIETE • folder Życzenia dla księży • Data dodania: 23 wrz 2008 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Z tego powodu zawsze należy być miłym dla kapłanów, a także pogratulować im ich urodzin.. U progu Twej .z okazji jubileuszu 30-lecia pracy duszpasterskiej w naszej parafii serdeczne i gorące życzenia zdrowia, siły i pogody ducha, pomyślności w realizacji wszelkich zamierzeń, błogosławieństwa i opieki Bożej na każdy dzień trudnej, ale jakże pięknej i owocnej pracy oraz wielu jeszcze pomyślnych i szczęśliwych lat w naszej parafii.Z tej okazji o godzinie 11:45, Jubilat sprawował dziękczynną Eucharystię.. I nic już nie było ważne.. Życzę zdrowia i sił do dalszych dokonań w pracy apostolskiej.Jubileusz 30-lecia kapłaństwa ks. Wieczór kawalerski..

Jubileusz 50-lecia kapłaństwa kard.

wieczystych ślubów zakonnych / święceń kapłańskich.. 90,00 zł .. Oto zbiór najlepszych życzeń i gratulacji dla księdza oraz biskupa z okazji urodzin, imienin a także jubileuszu.. Wszechmogący wy agrodził Cię Księże Kapła ie długim życiem i możliwością świętowa ia ćwierćwiecza posługi kapłańskiej.. Nieustającej miłości, zgody i radości na wspólne dni.. Arkadiusza Nowackiego "Ja jestem dobrym pasterzem.. Rocznica święceń kapłańskich to niezwykły dzień nie tylko dla Księdza, ale i dla Nas - parafian.. Msza Święta w intencji dostojnego jubilata odbędzie się 4 czerwca 2020r o godz. 18.00Z uczuciem wdzięczności za trud 50-lecia życia zakonnego pragnę przekazać Ci najlepsze życzenia na dalszą drogę posługiwania, aby było ono radosne, wytrwałe i przynosiło błogosławione owoce.. Jeszcze przed rozpoczęciem Mszy Świętej przedstawiciele dzieci, młodzieży i starszych, złożyli w imieniu wszystkich parafian, życzenia z okazji Jubileuszu 25-lecia kapłaństwa.Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1989 roku Szukanie zaawansowane.. I nic już nie było ważne.. Dobry pasterz daje życie swoje za owce" (J 10,11) Czcigodny i drogi Księże Jubilacie, Arkadiuszu, Czcigodni bracia w posłudze kapłańskiej, Drodzy bracia i siostry!. Właśnie mija 60 lat odkąd śp. ks. Andrzej Kmiecik, ówczesny proboszcz, wybrał na patronkę naszej miejscowości MB Nieustającej Pomocy..

25 lecie kapłaństwa.

Z okazji 50-lecia wspólnego życia przesyłamy serdeczne gratulacje oraz życzenia wszelkiej pomyślności.. Z okazji tego jubileuszu chcielibyśmy złożyć życze .Życzenia z okazji 50. rocznicy ślubu.. składamy wraz z gratulacjami serdeczne życzenia: Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy siostrze.. Pozostałe Rocznice, Jubileusze Ślubu .. Dekalog- życzenia z okazji Ślubu na wesoło.. W jej urządzeniu pomagali Włosi, z którymi ksiądz Wójcik współpracuje.. Inne tagi.. Pamiętaj także, że jest wiele innych okazji by poprzez miłe słowa .. "Własnego kapłaństwa się boję, własnego kapłaństwa się lękam i przed kapłaństwem w proch padam, i przed kapłaństwem klękam" - ks. Jan Twardowski 27 stycznia 2019 r. świętowaliśmy w Sanktuarium Św. Antoniego Padewskiego w Warszawie złoty jubileusz 50-lecia kapłaństwa o. Hieronima Tarłowskiego naszego byłego asystenta kościelnego.. Tadeusza Rybaka Niedziela legnicka 34/2003 Legnica, 2 sierpnia 2003 r., godz. 11.00Życze ia z okazji 25 lecia kapłaństwa Powoła ie to dar rzadki, którego ie doświadcza każdy..

90,00 zł .Życzenia z okazji 20-lecia kapłaństwa dla ks. Andrzeja Szałęgi.

Proboszcza Marka Kujdy.. Decydując się a poświęce ie swojego życia w kapłaństwie - zawierzył ksiądz swoje życie Bogu.. Więcej.. Gdzie jesteś, źródło?….. Razem z Tobą dziękujemy Panu Bogu za te lata pełne radości, trudu, doświadczeń i zmagań.życzenia z okazji rocznicy święceń kapłańskich.. Dziś także swoją 50 rocznicę święceń kapłańskich obchodzili księża rodacy - Ignacy Piwowarski .Życzenia z okazji jubileuszu zakonnego Nie stanął przed Tobą Chrystus w szacie białej, Nie wziął Cię za rękę by zaprowadzić do klasztornej celi, A jednak, jednak wiedziałaś na pewno, że musisz iść.. Niech dobry Bóg obdarza Cię zdrowiem i pokojem, a Matka Boża ma w swojej opiece i wyprasza potrzebne łaski,Przemówienia wypowiedziane z okazji Jubileuszu 50-lecia Kapłaństwa Biskupa Legnickiego dr.. Życzenia od parafian.. Z ogromną radością .Kazanie Ks. Piotra Jaroszkiewicza wygłoszone na Mszy św. z okazji Złotego Jubileuszu Kapłaństwa ks. kan.. Z okazji 50 rocznicy święceń kapłańskich życzymy Tobie obfitych łask Bożych na dalsze lata kapłańskiego posługiwania.. Gorzów Wielkopolski (760) ; Świecie (320) ; Stany Zjednoczone (315) ; Osiek (300 .Poprosiliśmy o wypowiedź przed kamerą o naszym księdzu Proboszczu.. Drogi Jubilacie!. Życzenia dla księdza z okazji imieninDrogi nasz Kapłanie, z okazji jubileuszu święceń kapłańskich, życzymy Ci dużo Błogosławieństwa Bożego, mocy Ducha św. i opieki Matki Bożej na każdy dzień oraz wielu łask Bożych za podjęty trud w budowaniu naszej wspólnoty parafialnej.. Czcigodny Księże Proboszczu!. Wierny swemu powołaniu obchodzisz dziś swój jubileusz.. Czcigodny Księże Proboszczu.. Wieczór kawalerski, panieński.. Szybki podgląd .. W tym szczególnym dniu nasza wspólnota parafialna dziękuje Ci za to, że odpowiedziałeś na głos Chrystusa, który wzywał Cię do pójścia za Nim.. Życzenia dla księdza.. Gdzie jesteś, źródło?. 16 lat temu powiedziałeś Bogu "tak" na Jego słowa : "pójdź za mną".. W dniu Jubileuszu na zakończenie Mszy św. w imieniu wspólnoty parafialnej bukiet 25 róż, tort i życzenia poniższej treści złożyły radne: panie Aniela Izdebska i Anna Bujnik.. Sam prezydent Luigi Scalfaro ufundował liturgiczny kielich.Ksiądz Wójcik i suchedniowianie papieża Jana Pawła II pożegnali uroczystą mszą w czwartek.Andrzeja.. Dzisiaj 15 czerwca 2016 r. mija 25 lat od chwili, gdy Jezus .50-lecie kapłaństwa.. Z okazji pięknego jubileuszu - Złotych Godów - pragniemy życzyć Wam wielu lat wspólnego szczęścia, .jubileuszu 50 - - lecia kapłaństwa Jana Pawła II, w suchedniowskim kościele powstała kaplica papieska.. Wspólnie z Księdzem chcemy cieszyć się tą chwilą i uczcić dzień, w którym Ksiądz zaczął pełnić w pełni swoje obowiązki.. Jubileusz 20-lecia Kapłaństwa jest okazją do złożenia Ci życzeń.. musisz iść do góry, pod prąd.. Poszłaś po Jego śladach, bo tego chciał Bóg..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt